Приветствую Вас Гость!
Пятница, 15.11.2024, 11:42
Главная | RSS

Меню сайта

Категории раздела

Интересное

Наш опрос

Ваш пол
Всего ответов: 1022

Статистика


Поиск

Интересное

Загрузка...

к празднику

Главная » Файлы » Монологи » Тексты монологов

Значення слова в української мові
08.09.2017, 07:35

Ми бачимо, якого нового значення у мові персонажів набуває слово пілот, як воно по-своєму характеризує кожного з них і в цілому їх світосприймання. Воно характеризує навіть відсутнього в цю хвилину Платона.
В окремих жанрах, наприклад, у драматичних поемах, наскрізний елемент проявляється особливо наочно: характерні в цьому розумінні п’єси І. Кочерги.
Нагадавши вже відомі з попереднього і можливі аспекти аналізу драматичного твору, ми повинні відзначити, що все ж аналіз драматичного твору має і свою специфіку. Щоб виявити її, необхідно хоч у иайзагальніших рисах торкнутися специфіки драми. Передусім візьмемо до уваги те, що драма належить не лише літературі, але й театрові. Власне, повнокровне її життя тільки й починається на сцені і перед заповненим глядачами залом. У літературі головним засобом творення образу є слово, на сцені — дія. Є істотна різниця між словом артист (яке походить від латинського агз— мистецтво), що означає митець — майстер своєї справи, і актор (яке походить від слова асі — дія), що означає митець, який створює образ за допомогою дії, зовнішньої або внутрішньої. Частини в п’єсі називаються актами або діями.
Все це надзвичайно важливо. Слово живе на сцені тоді, коли воно підкріплене, умотивоване, до того ж психологічно точно, внутрішньою дією, без неї воно перетворюється на пусту декламацію.
Творчий колектив театру, працюючи над п’єсою, докладає максимум зусиль, щоб виявити дійовий підтекст п’єси. Бодай з елементарними принципами цієї роботи учитель має бути знайомий. Варто йому було б прочитати надзвичайно цікаву не тільки з точки зору пізнання специфіки театру, а й з точки зору психологічно-педагогічної книгу К. С. Станіславського «Робота актора над собою» (К., 1953), написану у захоплюючій формі щоденника одного із членів театральної студії. Це корисно для вчителя літератури ще й тому, що йому частенько доводиться керувати драматичним гуртком або готувати уривки з п’єс для літературних та інших вечорів у школі. Провідним у цій книзі є розробка складної і разом з тим доступної для актора психотехніки, за допомогою якої всі почуття і думки твору перекладаються на мову дії.
Аналізуючи драматичний твір, не враховувати цього, мабуть, не можна. Як же це зробити бодай на елементарному рівні?

Категория: Тексты монологов | Добавил: Таврия
Просмотров: 1474 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Прикольные анекдоты про Вовочку
Короткие сценки и инсценировки для детей
Прикольные сценки - Русские Бабки
Патриотические сценарии на военную тематику
Русские народные игры и конкурсы
Монолог детей
Монологи и рассказы Семена Альтова


Прикольные, веселые и смешные Монологи для вас. Сайт посвящен различным видам игровых мероприятий, которые люди с удовольствием устраивают на праздники. Монологи, в том числе Тексты монологов, обязательно пригодятся вам на празднике, вечеринке, сборе друзей и коллег. Монологи для взрослых и детей, прикольные и смешные Монологи для мальчиков и девочек, мужчин и женщин помогут вам сделать ваш праздник просто незабываемым. Также этот сайт станет настоящей находкой для школьников, учителей и воспитателей в детском саду, потому-что вы здесь подберете для себя и детишек оригинальные и интересные Монологи.