Приветствую Вас Гость!
Понедельник, 19.11.2018, 14:14
Главная | RSS

Меню сайта

Категории раздела

Интересное

Наш опрос

Ваш пол
Всего ответов: 847

Статистика


Поиск

Интересное

Загрузка...

к празднику

Главная » Файлы » Полезное для школьника » Разное

Поради школярам - як допомогти матусі з прибиранням
14.03.2018, 10:10


ГЕНЕРАЛЬНЕ АБО СЕЗОННЕ ПРИБИРАННЯ


Напередодні сезонного прибирання я перу чохли для меблів, занавіски, скатертини.

Виймаю з шафи та шухляд речі, білизну, протираю полиці і шухляди ледь вологою полотнинкою.

Зимовий одяг, який треба заховати на кілька місяців розвішую на вірьовці у дворі або на балконі, щоб просушився та провітрився Провітрюю також речі, що висіли в шафі і будуть потрібні влітку. Якщо не дозволяє погода, чищу і ховаю одяг до шафи, щоб просушити його пізніше. Переглядаю всі дрібні речі і розкладаю їх так, щоб були на своєму місці: шкарпетки - у торбинку,підвішену до внутрішньої стінки шафи; носовички -у коробку або целофановий мішечок в шухляду; панчохи - у зроблений Петриком альбом для панчіх.

Чисту білизну складаю на полицях стопками згинами назовні, легку-зверху, щоб не м’ялася перекладаю її промокальним папером, побризканим духами, щоб мала приємний запах. Провітрений одяг чищу пилососом та щіткою. Те, що потрібно поновити, Василь відносить до хімчистки, дещо з одягу перу або чищу сама, прасую,кладу в целофанові мішечки і ховаю до шафи.

Як засіб проти молі використовую таблетки «Антимоль». Це досить ефективний засіб, що уражає міль на всіх стадіях розвитку. Загортаю 3-4 таблетки (кожну окремо) в один шар марлі і розкладаю у різних місцях шафи. Слід пам’ятати, що таблетки «Антимоль» застосовують лише для знищення молі, а не як захисний профілактичний засіб. Через тиждень таблетки «Антимоль» спід викинути, а шафу-провітрити. Якщо тримати їх довше, концентрація таблеток знижується, із корисних вони стають шкідливими, бо замість того, щоб уражати міль, навпаки, починають приваблювати її з інших місць.

Для знищення молі на шерстяних та хутряних виробах, що знаходяться в чемоданах чи поліетиленових мішках, досить покласти І-2 таблетки «Антимоль».

Через тиждень замість «Антимоль» в шафу і чемодани кладу прив’ялене тютюнове або горіхове листя, висушені шкурки апельсинів, мішечки з подрібненими каштанами чи нафталіном.

Одяг, що зберігається на плічках у шафі, накриваю тканиною темного кольору, яка легко переться.

Загрузка...
Категория: Разное | Добавил: Наталья
Просмотров: 320 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Сценарий урока здоровья
Сценки для взрослых лучшие
Сценарий конкурса красоты "Самая красивая и умелая"
Интересные конкурсы для девочек.
Сценарий ко дню села для коллег и для школы
Сценки для отпадного корпоратива
Известные монологи актера и сатирика Геннадия Хазанова


Прикольные, веселые и смешные Полезное для школьника для вас. Сайт посвящен различным видам игровых мероприятий, которые люди с удовольствием устраивают на праздники. Полезное для школьника, в том числе Разное, обязательно пригодятся вам на празднике, вечеринке, сборе друзей и коллег. Полезное для школьника для взрослых и детей, прикольные и смешные Полезное для школьника для мальчиков и девочек, мужчин и женщин помогут вам сделать ваш праздник просто незабываемым. Также этот сайт станет настоящей находкой для школьников, учителей и воспитателей в детском саду, потому-что вы здесь подберете для себя и детишек оригинальные и интересные Полезное для школьника.