Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.12.2018, 15:44
Главная | RSS

Меню сайта

Категории раздела

Интересное

Наш опрос

Ваш пол
Всего ответов: 853

Статистика


Поиск

Интересное

Загрузка...

к празднику

Главная » Файлы » Полезное для школьника » Одежда

Хутряний одяг та як його чистити
24.03.2018, 14:29


Чищення хутряних виробів


Жирові плями на волосяному покриві невеликих хутряних виробів (шапка, комір тощо) видаляють, протираючи хутро чистою полотнинкою, змоченою бензином.
Протирати річ слід в одному напрямку: несильно зажирені вироби-по волосу, більш зажиреш-проти волосу (якщо річ має недовгий волосяний покрив). Після
протирання волосу дають просохнути, а потім розч1сують негустим гребінцем, краще металевим.

Плями від жиру і поту добре також чистити сумішшю нашатирного спирту з кухонною сіллю (1 чайна ложка нашатирного спирту, 3 чайні ложки кухонної солі, 0,5 л води) або ж сумішшю Денатурату і нашатирного спирту (у рівних частинах). Полотнинкою або чистою одежною щіткою, змоченою одним із зазначених розчинів, протирають волосяний покрив, дають просохнути і розчісують гребінцем.

Великі хутряні вироби краще чистити трохи підігрітою деревною тирсою або ппшеничними висівками. Не можна застосовувати тирсу від хвойних дерев, бо вона смолиста. Іноді тирсу попередньо змочують бензином. Тирсу (1-2 жмені) насипають на невеличку ділянку хутра і таким чином протирають усю річ. Сильно зажиені ділянки протирають два-три рази. Потім виріб акуратно витрушують і вибивають тоненькою паличкою, після чого розчісують гребінцем.

Хутряні вироби з білим волосяним покривом добре чистити картопляним крохмалем, після чого річ знову ж таки витрушують і розчісують гребінцем.

Щоб волосяний покрив добре блищав, рекомендується протерти його полотиинкою, змоченою оцтовою есенцією.

Якщо хутряна міздря погрубіла і втратила еластичність, її можна відновити, змочивши розчином оцтової есенції (1 столова ложка есенції, 50 г кухонної солі на і л води) або спеціально приготовленою жировою емульсією, яку готують так: у невеликій кількості теплої води розводять 100 г мила, додають 100 г риб`ячого жиру та 15-20 крапель нашатирного спирту. Все добре перемішують і розбавляють водою до 1 л. Змочивши міздрю, виріб складають удвоє (міздря до міздрі), дають полежати протягом 3-4 год, потім просушують при кімнатній температурі, старанно розминають та розтягують у різних напрямках. Якщо при цьому забруднився волосяний покрив, його обережно протирають тампоном, змоченим у бензині, і розчісують рідким гребінцем.

Загрузка...
Категория: Одежда | Добавил: Наталья
Просмотров: 412 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Музыкальные конкурсы и игры для вечеринки
Сценка на Пасху детская
Анекдоты и монологи Игоря Маменко
Здоровий спосіб життя сценарій уроку
Презентации класса "Лучший класс!"
Сценарій уроку на 1 вересня 2018
Смешные мужские конкурсы.


Прикольные, веселые и смешные Полезное для школьника для вас. Сайт посвящен различным видам игровых мероприятий, которые люди с удовольствием устраивают на праздники. Полезное для школьника, в том числе Одежда, обязательно пригодятся вам на празднике, вечеринке, сборе друзей и коллег. Полезное для школьника для взрослых и детей, прикольные и смешные Полезное для школьника для мальчиков и девочек, мужчин и женщин помогут вам сделать ваш праздник просто незабываемым. Также этот сайт станет настоящей находкой для школьников, учителей и воспитателей в детском саду, потому-что вы здесь подберете для себя и детишек оригинальные и интересные Полезное для школьника.