Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.12.2018, 16:48
Главная | RSS

Меню сайта

Категории раздела

Интересное

Наш опрос

Ваш пол
Всего ответов: 853

Статистика


Поиск

Интересное

Загрузка...

к празднику

Главная » Файлы » Монологи » Монолог женщины, женские

Мовчазний монолог жінки - це постійна турбота про близьких
14.03.2018, 16:41


Ванна кімната


Ванну і раковину умивальника мию гарячою водою з содою і будь-яким порошком або універсальним концентрованим засобом, або спеціальною пастою.

Не можна чистити ванну піском чи попелом, бо зіпсується емаль. Щоб вона не потріскалась і на облупилась, у ванну спочатку наливаємо холодну або ледь теплу воду, а потім уже гарячу.

Усі предмети у ванній кімнаті повинні мати свої місця: рушники висіти на вішалці, зубні щітки, паста, одеколон - на полиці, мило-у висячій мильниці.

Дзеркало над раковиною чищу полотнинкою, зволоженою денатуратом, бра з яскравою лампою, що висить над дзеркалом, мию теплою водою з милом і насухо
витираю, адже у ванній також повинне бути яскраве світло.

Підлогу з метлаських плиток мию теплою мильною водою з содою, а потім змиваю чистою теплою водою і витираю сухою ганчіркою.

Прибирання туалету


Особливо старанно стежу за чистотою туалету. Батарею та зливний бачок протираю вологою полотнинкою, мию підлогу гарячою водою з милом. Унітаз чищу щіткою-йоржем з довгою ручкою, сидіння щодня мию гарячою мильною водою з содою. Щоб промити трубу унітаза, вливаю в нього три відра гарячої води.

Стежимо, щоб унітаз не забивався,не кидаємо туди великих шматків паперу, ганчірок тощо.

Для миття туалету маю окрему мочалку, ніж, щітку,ганчірку та мисочку.

Прибирання підлоги


Жирну пляму на паркеті виводимо скипидаром наливаємо на пляму трохи скипидару, а зверху засипаємо її тальком. Потім тримаємо гарячу праску на відстані кількох сантиметрів від плями. Зігрітий тальк знімаємо і повторюємо цю процедуру, поки пляма не зникне.

Пофарбовану підлогу у кухні під час генерального прибирання Василь відремонтував. Щілини, що утворилися між дошками підлоги, чоловік ліквідував так: зварив трохи столярного клею і змішав його з тирсою,а потім цією масою зашпаклював щілини (замазку готують безпосередньо перед тим, як починають роботу, і користуються нею у теплому вигляді, поки не загусне). Для
підфарбування замазки додають дрібок охри або густотертої олійної фарби. Мити підлогу після цього можна лише через 2-3 тижні.

Чорнильні плями на підлозі виводжу так: спочатку підсушую пляму промокальпим папером або товченою крейдою. Плями від синього чорнила виводжу лимонною
кислотою, а від фіолетового-горілкою. Жирні плями на підлозі допоможе вивести пемзове мило. Воно також добре відчищає бруд з інших господарських речей. Якщо помити пемзовим милом руки, шкіра стане ніжного та м'якою.

Загрузка...
Категория: Монолог женщины, женские | Добавил: Наталья
Просмотров: 504 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Конкурсы и игры на 23 февраля для корпоратива
Сценарий выкупа невесты новый
Монолог о любви... Видео
Сценарий сказки для детишек и родителей
Сценарий выпускного бала 2019
Сценки про школу к выпускному
Новогодние сценарии для веселого празднования


Прикольные, веселые и смешные Монологи для вас. Сайт посвящен различным видам игровых мероприятий, которые люди с удовольствием устраивают на праздники. Монологи, в том числе Монолог женщины, женские, обязательно пригодятся вам на празднике, вечеринке, сборе друзей и коллег. Монологи для взрослых и детей, прикольные и смешные Монологи для мальчиков и девочек, мужчин и женщин помогут вам сделать ваш праздник просто незабываемым. Также этот сайт станет настоящей находкой для школьников, учителей и воспитателей в детском саду, потому-что вы здесь подберете для себя и детишек оригинальные и интересные Монологи.